Producent
Jesteś na: Strona głównapublic/cache/img_bdk/810042/150x150.jpg Podgrzewacz gazowy Richmond wody PL40-34 151l -na gaz ziemny
nowość

Podgrzewacz gazowy Richmond wody PL40-34 151l -na gaz ziemny

towar niedostępny,
zapytaj o dostępność i aktualną cenę
Opis

Moc 7,4 kw Max. ciśnienie wody 10 bar Czas podgrzania wody w temp. t=50oC 107 min Ciśnienie nominalne podłączenia gazu ziemnego 17,4 mbar Ciśnienie max. podłączenia gazu ziemnego 65 mbar Ciśnienie gazu na palniku 9,2 - 10,7 mbar Temperatura spalin 160 o C Ciąg przepustu kominowego 3 Pa Podłączenie wody 3/4 cala Podłączenie odprowadzenia spalin 7,6 cm

Podgrzewacze Richmond posiadają 6-letnią gwarancję.

Mają dużą wydajność i sprawność energetyczną. Podgrzewacze Richmond wyposażone są w system samooczyszczający typu EverKleentm. System ten zapobiega gromadzeniu się osadu na dnie zbiornika i przedłuża jego żywotność.

Trwałość podgrzewacza zapewnia produkowany wyłącznie w USA i chroniony patentem zbiornik na wodę, wykonany z kompozytu porcelany i wysokogatunkowej stali.To właśnie niezwykła odporność tego zbiornika na korozję zdecydowała o handlowym sukcesie podgrzewaczy. Długowieczność zbiorników kompozytowych wynika z takiego doboru materiałów zbiornika i pokrycia wewnętrznego, by ich sprężystość (moduł Yunga) była niemal jednakowa. Zapobiega to mikrorozwarstwieniom zbiornika i powłoki wskutek zmian ciśnienia wewnętrzne. Ciśnienie w zbiorniku zmienia się od 300% do 600% przy KAŻDYM odkręceniu i zakręceniu kranu ciepłej wody. Dlatego kompozytowa konstrukcja jest taka ważna. Podgrzewacze Richmond są wyposażone w ciśnieniowo-temperaturowy zawór bezpieczeństwa T & P (temperature & preasure). Zawór otwiera się jeśli w zbiorniku ciśnienie wzrośnie powyżej 10 bar lub/i temperatura wody osiągnie 90°C.

Zbiorniki podgrzewaczy Richmond są chronione przed korozja elektrochemiczną anodą magnezową o długości 1,2 m. W naszych podgrzewaczach anoda jest zaopatrzona w specjalny opornik redukujący przepływ prądu w wodzie twardej.Wzrasta czas użytkowa anody o 50%.